HUATAO LOVER LTD

Maszyna do papieru toaletowego, Maszyna do produkcji papieru, Maszyna do produkcji masy celulozowej, Części zamienne do pulpy i maszyn papierniczych , Industral Felt Fabric, Pasy z tektury falistej, Dostawca odzieży do maszyn papierniczych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

HUATAO LOVER LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Części zamienne do urządzeń myjących na sprzedaż
dobra jakość Części zamienne do urządzeń myjących na sprzedaż
Drogi Liu, Z dumą ogłaszamy, że EAPM uzyskało certyfikat ISO 9001: 2015 Dziękujemy za wsparcie w zakresie produktów. DMC GROUP

—— EAPM

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  HUATAO LOVER LTD zajmuje się badaniami, produkcją, sprzedażą, doradztwem inżynieryjnym i usługami budowlanymi z różnych materiałów Geosynthetics, WPC, przemysłowego pasma i włókniny ect. Nasza fabryka wprowadziła na świecie zaawansowane urządzenia produkcyjne, niezawodne urządzenia kontroli jakości i ścisły system zarządzania produkcją, aby zapewnić, że produkt jest kwalifikowany w fabryce w 100%.

  1. Linie do produkcji tkanin geosyntetycznych:

  2. Linie do produkcji tkanin z włókien syntetycznych:

 • OEM / ODM
  Nasza firma akceptuje wszelkie zamówienia i przetwarzanie zamówień OEM, będziemy ściśle według wymagań klienta z materiału, specyfikacji, opakowania i innych wymagań dotyczących dostosowania próbki, badania próbek po zakwalifikowaniu w aranżacji produkcji masowej. Aby zapewnić zadowolenie kupujących.

 • R & D
  Nasza fabryka, jako wiodące przedsiębiorstwo zajmujące się materiałami geotechnicznymi w Chinach, ma historię działalności badawczo-rozwojowej i produkcji od ponad 40 lat. Firma posiada 50 profesjonalnych pracowników naukowo-technicznych R & D:

Szczegóły kontaktu
HUATAO LOVER LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Liu

Tel: 86-0311-80690567-80772027

Faks: 86-0311-68008382

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)